Shrnutí období leden – březen 2018

Na konci loňského roku, kdy jsem se rozhodl, že zkusím štěstí v online podnikání, jsem měl pouze 2 weby. Byl to jeden takový testovací web s pěti či šesti stránkami a blog, kam jsem chtěl psát o své práci. Na něm byly v té době dva články. 🙂 Řekl jsem si, že musím koupit nějaké domény a postavit na nich nějaké obsahové weby. Jen s obsahovými weby jsem měl trochu zkušeností, takže volba byla jasná. 

Co se týká tématiky, šel jsem cestou různorodosti. Rozhodl jsem se, že budu mít weby zaměřené na bydlení, dále ženský magazín, magazín pro muže (ne adult), auto-moto magazín, magazín o financích a web o cestování. Nakoupil jsem tedy nějaké vhodné domény, nahodil WordPress a začal s prací na textech. Jen pro úplnost, mým cílem je portfolio zhruba 10 – 15 obsahových webů.

Můj plán byl takový, že první tři měsíce v roce budu psát články pro své weby a pokud jich budu mít na webech dostatek, v dubnu zkusím začít s monetizací. Byla to práce nekonečná. Ale na konci března jsem usoudil, že několik webů můžu zkusit nabídnout pro reklamu. Konkrétně tedy pro umístění PR článků a zpětných odkazů.

Takže když shrnu první tři měsíce v tomto roce, bylo to psaní, psaní a zase psaní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *