Report příjmů za srpen 2018

V měsíci srpnu už bylo trochu více času na to, abych se mohl věnovat svým projektům. A já, abych se zřejmě nenudil, jsem koupil 3 magazíny za bratru 12 tisíc korun. Jedná se o magazíny s tématikou: ženy, muži a osobní rozvoj. Během měsíce jsem tedy primárně pracoval na těchto nových magazínech (psaní článků), dále jsem samozřejmě udržoval v chodu své stávající weby z hlediska obsahu a trochu jsem se snažil dozvědět se více o tom, jak na stránkách co nejvhodněji umístit PPC reklamu. V neposlední řadě jsem (konečně) pracoval na seznamu klientů, kterým bych chtěl aktivně nabízet publikaci článků a prodej odkazů na mých webech.

Příjmy
PPC (AdSense) 260,-
Affiliate 0,-
Prodej odkazů 620,-
Umístění PR článků 1940,-
Celkový příjem 2820,-

PPC

Více než stoprocentní nárůst. Sice se jedná jen o drobné, ale i tak jsem moc rád.  Vyplatilo se to, že jsem se rozhodl pomalu pronikat do tajů umístění PPC reklam na webech. Přečetl jsem spoustu článků a z některých doporučení si vzal ponaučení nebo jsem je rovnou přenesl do praxe. Na několika webech jsem si pohrál s umístěním reklam a výsledky jsou opravdu povzbuzující.

Affil

Affil, jsem prozatím z webů téměř stáhl. Dokud se v tom nenaučím chodit, tak má u mě utrum. 😀

Prodej odkazů

Tento měsíc pokles. Příjmy plynuly jen z prodeje odkazů v systému Ranky.cz

Umístění PR článků

Asi tisícovka přišla z platforem stovkomat.cz a mikrojob.cz, takže , jak to vypadá, asi to funguje. Sice je po měsíci asi velice brzo to nějak hodnotit, ale za mě dobrý (zatím). Zbytek prodán tak nějak po různu, něco Paypost.cz, něco na Linketica.com.

Shrnutí

Vypadá to, že hrát si s umístěním PPC reklam na svých webech se opravdu vyplatí. Chce se to učit a testovat. Přikoupil jsem tři magazíny a myslím, že už toho mám tak akorát dost. Bude fuška se o to všechno postarat tak, aby to fungovalo. Ale dal jsem se na boj, tak musím bojovat. 😀 Výrazně jsem zapracoval na adresáři klientů, kterým budu nabízet aktivně své služby (publikaci článků na mých webech a prodej odkazů).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *