Report příjmů za červenec 2018

Červenec byl z hledisko toho, kolik času mohu věnovat svým webům, úplně stejný jako červen. Nedal jsem tomu tolik, kolik bych chtěl a hlavně, kolik by weby potřebovaly. Přesto došlo k výraznému nárůstu zisku oproti minulým dvěma měsícům. A to díky klientovi se kterým jsem začal spolupracovat v dubnu. No, koupil si v dubnu na mých webech pár článků a teď se ozval znovu a sám. Jsem tomu rád. Věřím, že mám prvního stabilního zákazníka. K portfoliu přibyl jeden magazín.

Příjmy
PPC (AdSense) 124,-
Affiliate 0,-
Prodej odkazů 1608,-
Umístění PR článků 1770,-
Celkový příjem 3502,-

PPC

Stále to jde nahoru. Nijak si s reklamami nehraji, neexperimentuji a pořád to má vzestupnou tendenci. Jen tak dál.

Affil

Affil, který jsem na některé weby minulý měsíc nasadil je nulový. Tento měsíc 2 prokliky. Já to prostě neumím. Nemám s tím žádné zkušenosti. Budu se tady v této oblasti muset trochu vzdělávat, jinak to nepůjde.

Prodej odkazů

Dvě třetiny zisku z této oblasti udělal klient, který si u mě koupil i umístění PR článků Zbytek připadá na Ranky.cz.

Umístění PR článků

Díky jednomu klientovi, jak již bylo popsáno výše, došlo k nárůstu i v této oblasti monetizace. Paypost.cz jaksi pokulhává za mým očekáváním. Vložil jsem nějaké nabídky i do takových systémů, jako je stovkomat.cz a mikrojob.cz. S těmi ale nemám vůbec žádné zkušenosti, takže uvidím, jestli to není jen výstřel do prázdna.

Shrnutí

Největším pozitivem pro mě je, že jsem snad našel prvního stabilního klienta. Tedy klienta, který si u mě bude pravidelně kupovat reklamu. Radost mám z nárůstu zisku. Ale stále jsem se nedostal k aktivní nabídce reklamy na mých webech potencionálním klientům. Docela dost od toho očekávám, takže se na to už budu muset opravdu vrhnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *